€399,00
Bestel veilig en snel met iDeal, PayPal, Creditcard of BanContact
450+ klanten beoordelen ons met een 9.3 op 5-sterrenspecialist
Digitaal gecontroleerde externe voeding, geschikt voor alle GD modellen.
Naast extreme snelheidscontrole met de precisie van een quartz-kristal wordt naast de instellingen voor 33â…“ en 45 omwentelingen per minuut een derde instelling geboden voor 78 omwentelingen per minuut.
Een quartz-kristal dat onder elektrische spanning staat trilt 32.768 maal per seconde. Deze trilling wordt in een digitale processor opvolgend gehalveerd tot gewenste frequentie.
Elke platenspeler heeft door wisselende omstandigheden te maken met snelheidsafwijkingen. Denk hierbij aan netvervuiling, temperatuur en relatieve luchtvochtigheid. De toepassing van een externe DSP gestuurde voeding reduceert deze snelheidsafwijkingen aanzienlijk.
Neem contact met ons op en vraag advies aan één van onze specialisten. Ontdek welk product het beste past bij jou.
Kom langs in onze showroom en bekijk dit product, plus nog vele andere. Vraag advies aan één van onze specialisten en ontdek welk product het beste past bij jou.
Merk | New Horizon |
---|---|
Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
€399,00
Ontdek de mogelijkheden om jouw oude apparatuur in te ruilen voor een gloednieuwe installatie. Neem contact op over de mogelijkheden.
Menu