Menu

Audiolab 6000CDT (Zilver)

Audiolab 6000CDT (Zilver)

549,00

Vertrouwd online winkelen

iDeal     Bancontact     paypal     visa     mastercard
postNL     dhl     ups

De Audiolab 6000CDT is een CD transport, die gebruik maakt van het veelgeprezen loopwerk uit de Audiolab 8300CD. Dit CD-mechanisme maakt gebruik van een buffer, die de cd vooruit leest en dan pas afspeelt. Dit heeft het voordeel dat de maximaal mogelijke informatie van de cd gelezen kan worden, wat bij een conventioneel loopwerk niet altijd het geval is. Ook minder goede of iets beschadigde cd’s zouden met dit loopwerk nog gebruikt kunnen worden. Het loopwerk is magnetisch afgeschermd en heeft zijn eigen voeding. Ook het digitale deel van het transport heeft zijn eigen voeding.

Extra informatie

Merk

Audiolab

Garantie

2 jaar fabrieksgarantie

EAN code:

5025941194583


Onze Service

 

Gratis specialistisch advies 

Kunnen wij u verder helpen bij het maken van de juiste keuze of heeft u nog vragen? Bel naar 013-5431489, mail naar [email protected] of kom langs in onze showroom. Eén van onze specialisten helpt u graag verder.

Veilig bestellen

U kunt dit artikel snel, eenvoudig en veilig online bestellen en betalen. Als u liever een keer komt kijken in onze showroom, bent u uiteraard ook van harte welkom.

Bij ons maakt u kennis met alle topmerken

Zowel online als in onze showroom in Tilburg hebben wij talloze producten van topmerken als Bowers & Wilkins, Loewe, Bose en nog veel meer.

Gratis thuisbezorgd vanaf €50

Is uw bestelling meer dan €50 euro? Dan wordt deze gratis naar u verzonden.

Eigen technische dienst

Heeft u onverhoopt een probleem met het door u aangeschafte product of komt u er niet helemaal uit met de installatie? Onze eigen technische dienst helpt u graag.